Carat

2 položek celkem
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Carat | Novaprofi.cz
Tip
od 21 505 Kč bez DPH
od 26 021 Kč

Podzemní nádrž na dešťovou vodu Carat lze přejíždět osobním nebo nákladním automobilem, samonosná, usazení bez betonáže, dokonalá pevnost a...

Kód: 370001
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Carat XXL | Novaprofi.cz
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Carat XXL
Externí sklad (dodání 3-4 týdny)
od 146 110 Kč bez DPH
od 176 793 Kč

Nádrž na dešťovou vodu CARAT XXL lze přejíždět osobním nebo nákladním automobilem, samonosná, usazení bez betonáže, dokonalá pevnost a těsnost.

Kód: 380811

Carat podzemní nádrž na dešťovou vodu je vyráběna rozdílným způsoben než běžně plastové jímky. Jedná se o zpracování vstřikovacím způsobem - celosvětově jedinečný pro objemy této plastové nádrže na rozdíl od rotomoldingu, tlakové vstřikování předává nebývalou stabilitu, jakož i nesrovnatelnou přesnost přizpůsobení jednotlivých komponentů.

Síly stěn jsou vyrobené rotomoldingem, ve všech částech rovnoměrně. Výsledkem je výrobek vynikající kvality. Je vyrobena z kvalitního materiálu Duralen - pevného a nárazuvzdorného materiálu. Tvárnost a vysoká pevnost zaručují optimální stabilitu podzemní nádrže. Materiál zaručuje dlouho životnost a navíc Duralen je bez problému recyklovatelný. Tyto podzemní nádrže na dešťovou vodu lze přejíždět osobními nebo nákladními automobily.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz