Sběrač dešťové vody Quattro - šedý

Kód: 503060
Neohodnoceno
Značka: GRAF
811 Kč / ks 670 Kč bez DPH
Skladem (dodání 3-10 dnů)

Sběrač dešťové vody Quattro - šedý je vhodný do 50m2 plochy střechy, přefiltruje až 90% dešťové vody, vhodný pro oválné a hranaté svody, páčka pro letní a zimní režim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sběrač dešťové vody Quattro - šedý

Určen pro zachytávání dešťové vody z oválných nebo hranatých svodů do 50m2 plochy střechy. Dokáže zajistit až 90% přefiltrované vody do Vašich nádob nebo sudů na dešťovou vodu díky vnitřnímu sítku. Lze ho přepínat mezi letním a zimním režimem pomocí páčky. V zimním režimu sběrač nezachytává žádnou vodu.

Je konstruován tak, aby nedocházelo k ucpaní sběrače na dešťovou vodu. Má boční výstup o průměru 20mm (¾") a musí být usazen ve správné výšce aby zachycená dešťová voda protékala samospádem do nádrže, nádoby či sudu. Je vhodný pro svody o rozměru 40x50 mm, 65x65 mm nebo 73x100 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sběrače dešťové vody
Barva: šedá
Materiál: kvalitní plast
Výška x Šířka x Hloubka (mm): 120 x135 x 105
Rozměr svodů (mm): 40x50, 65x65, 73x100
Boční výstup: ¾“

Jak funguje okapový filtr Quattro?

GRAF | Novaprofi.cz

Firma GRAF disponuje více ne padesátiletou zkušeností na vývoji a výrobě kvalitních umělohmotných produktů. V oblasti plastových sběrných nádrží na dešťovou vodu, jsou jedničkou na německém trhu. Díky jednomu z nejobsáhlejších dodavatelských programů jsou schopni Vám nabídnout zařízení na dešťovou vodu vhodná pro jakoukoliv oblast použití.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz