Teleskopický vyrovnávací nástavec MAXI s pochozím PE poklopem / DN 600

Kód: 371011
Neohodnoceno
Značka: GRAF
7 908 Kč / ks 6 536 Kč bez DPH
Skladem (dodání 3-10 dnů)

Teleskopický vyrovnávací nástavec MAXI s nastavením od 750-1050mm nad hřbetem nádrže CARAT PLATIN. Teleskopický poklop zaručuje velké usnadnění během montáže samotné nádrže, může být nastaven nezávisle na podzemní nádrži, a to až s 5% sklonem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poklop na jímku

Teleskopický vyrovnávací nástavec MAXI s pochozím PE poklopem / DN 600 | Novaprofi.cz

Teleskopický vyrovnávací nástavec MAXI pro podzemní nádrže na dešťovou vodu od společnosti GRAF, zaručuje snadnou instalaci díky možnosti otáčení o 360°. Výhodou je také, že poklop je možné vyrovnat s terénem až do sklonu 5%. Poklop je kvalitně zpracovaný a odolný s nízkou hmotností 13 kg.

Uzamykatelný a vysoká nosnost

Teleskopický vyrovnávací nástavec MAXI s pochozím PE poklopem / DN 600 | Novaprofi.cz

Poklop na jímku je uzamykatelný pro bezpečí Vašich dětí před pádem do nádrže na dešťovou vodu. Díky své vysoké odolnosti a nosnosti do 150 kg je poklop bez problému pochozí. Je možnost objednání i pojezdových nástavců s litinovým poklopem třídy B nebo nástavec pro betonové poklopy. Tento poklop slouží i jako teleskopický vyrovnávací nástavec pro vsakovací šachty.

Možnost připojení

Teleskopický vyrovnávací nástavec MAXI s pochozím PE poklopem / DN 600 | Novaprofi.cz

V poklopu na jímku je připravena přípojka s možností připojení hadice na zalévání zahrady. Teleskopický vyrovnávací nástavec MAXI je v zelené barvě, aby dokonale splynul s trávníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poklopy
Hmotnost: 50 kg
Dětská pojistka: ANO
Barva: Zelená
Délka: 476 mm
Vnitřní ø: 600 mm
Vnější ø: 850 mm
Váha: 13 kg
Nosnost: 150 kg

GRAF | Novaprofi.cz

Firma GRAF disponuje více ne padesátiletou zkušeností na vývoji a výrobě kvalitních umělohmotných produktů. V oblasti plastových sběrných nádrží na dešťovou vodu, jsou jedničkou na německém trhu. Díky jednomu z nejobsáhlejších dodavatelských programů jsou schopni Vám nabídnout zařízení na dešťovou vodu vhodná pro jakoukoliv oblast použití.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz