Teleskopický vyrovnávací nástavec MINI s pochozím PE poklopem

Kód: 371010
Tip
Neohodnoceno
Značka: GRAF
3 920 Kč / ks 3 240 Kč bez DPH
Skladem (dodání 3-10 dnů)

Teleskopický vyrovnávací nástavec MINI s nastavením od 750-950mm nad hřbetem nádrže CARAT PLATIN. Teleskopický poklop zaručuje velké usnadnění během montáže samotné nádrže, může být nastaven nezávisle na podzemní nádrži, a to až s 5% sklonem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poklop na jímku

Teleskopický vyrovnávací nástavec MINI s pochozím PE poklopem | Novaprofi.cz

Teleskopický vyrovnávací nástavec MINI pro nádrže na dešťovou vodu od společnosti GRAF, Vám zaručí snadnou instalaci díky možnosti otáčení o 360°. Další výhodou je, že poklop je možné vyrovnat s terénem až do sklonu 5%. Poklop je kvalitně zpracovaný a odolný s nízkou hmotností 9 kg.

Uzamykatelný a vysoká nosnost

Teleskopický vyrovnávací nástavec MINI s pochozím PE poklopem | Novaprofi.cz

Poklop na jímku je opatřen dětskou pojistkou pro bezpečí Vašich dětí před pádem do nádrže na dešťovou vodu. Díky své vysoké odolnosti a nosnosti do 150 kg je poklop bez problému pochozí. Je možnost objednání i pojezdových nástavců s litinovým poklopem třídy B nebo nástavec pro betonové poklopy.

Možnost připojení

Teleskopický vyrovnávací nástavec MINI s pochozím PE poklopem | Novaprofi.cz

V poklopu je připravena přípojka s možností připojení hadice na zalévání zahrady. Teleskopický vyrovnávací nástavec MINI je v zelené barvě, aby splynul s trávníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poklopy
Hmotnost: 50 kg
Dětská pojistka: ANO
Barva: Zelená
Délka: 360 mm
Vnitřní ø: 600 mm
Vnější ø: 780 mm
Váha: 9 kg
Nosnost: 150 kg

GRAF | Novaprofi.cz

Firma GRAF disponuje více ne padesátiletou zkušeností na vývoji a výrobě kvalitních umělohmotných produktů. V oblasti plastových sběrných nádrží na dešťovou vodu, jsou jedničkou na německém trhu. Díky jednomu z nejobsáhlejších dodavatelských programů jsou schopni Vám nabídnout zařízení na dešťovou vodu vhodná pro jakoukoliv oblast použití.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz