Vsakovací box Sicker-Bloc

Kód: 360014
Neohodnoceno
Značka: GRAF
2 808 Kč / ks 2 321 Kč bez DPH
Skladem (dodání 3-10 dnů)

Sicker-Bloc je flexibilní a vysoce účinný vsakovací modul, své uplatnění nachází především v komunální a průmyslové oblasti. Díky stabilní konstrukci dokáže unést extrémní zatížení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SICKER-BLOC

Vsakovací box Sicker-Bloc | Novaprofi.cz

Vsakovací box Sicker bloc Compact 300l je vysoce flexibilní a účinný především v komunální a průmyslové oblasti. Může být použit k odvodnění střech, ploch, silnic, ale i k odvodnění velkých průmyslových ploch. Díky své stabilní konstrukci přenáší extrémní zatížení za určitých podmínek. Manipulace se vsakovacím boxem je velmi snadná, díky nízké hmotnosti 17 kg jednoho kusu.

ROZMĚRY VSAKOVACÍHO BOXU

 Vsakovací box Sicker-Bloc | Novaprofi.cz

PODMÍNKY ISTALACE

 Vsakovací box Sicker-Bloc | Novaprofi.cz

Vsakovací box Sicker-Bloc je přizpůsoben pro krátkodobé i dlouhodobé zatížení. Při krátkodobém zatížení u nákladních automobilů je max. 10 t/m2 a u dlouhodobého zatížení je max. 5 t/m2 a min. překrytí zeminou je 500 mm. Toto je opravdu jen při minimálním překrytí zeminou, ale doporučujeme u nákladních automobilů vsakovací box překrývat alespoň 800 mm zeminou. Zvýšíte tak krátkodobé i dlouhodobé zatížení.

ROZDÍL MEZI ŠTĚRKOVÝM VSAKEM A VSAKOVACÍMI BLOKY

Vsakovací tunel Sicker-Tunel | Novaprofi.cz

Na obrázcích můžete porovnat jaký je rozdíl u štěrkového vsakuvsakovacího bloku. Jen je tu pár rozdílu, obrázek je vytvořen pro zasakování dešťové vody u budovy, která má mnohonásobně větší odvodňovací plochu než rodinný dům. Jsou použity vsakovací boxy Sicker-box, které se dají skládat na sebe, což u vsakovacího tunelu nelze, ten může být jen v řadě za sebou, proto jeho využití je doporučeno u rodinných domů. Obrázek je vytvořen záměrně pro tak velkou budovu, aby bylo vidět toho velkého rozdílu ve výkopových prací, které jsou u štěrkového vsaku 3x větší než u vsakovacích modulů, ale vsakovací objem je srovnatelný. Příklad: Na obrázku je objem vsakovacích boxů zhruba 16 200 litrů u štěrkového vsaku před zasypáním je to 3x víc tudíž 48 600 litrů, po zasypání štěrkem je to +/- 16 200 litrů. Ve výsledku u štěrkového vsaku je to více výkopových prací, více zeminy na odvoz, přívoz několika tun štěrku a celkově více vynaložené práce.

GRAF | Novaprofi.cz

Firma GRAF disponuje více ne padesátiletou zkušeností na vývoji a výrobě kvalitních umělohmotných produktů. V oblasti plastových sběrných nádrží na dešťovou vodu, jsou jedničkou na německém trhu. Díky jednomu z nejobsáhlejších dodavatelských programů jsou schopni Vám nabídnout zařízení na dešťovou vodu vhodná pro jakoukoliv oblast použití.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz