Vsakovací tunel Sicker-Tunel

Kód: 410097
Tip
Neohodnoceno
Značka: GRAF
1 725 Kč / ks 1 426 Kč bez DPH
Skladem (dodání 3-10 dnů)

Vsakovací tunel byl navržen hlavně pro použití v soukromých oblastech pro odvod dešťové vody z rodinného domu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SICKER-TUNEL

Vsakovací tunel Sicker-Tunel | Novaprofi.cz

Vsakovací tunel je navržen hlavně pro zasakování dešťové vody u rodinných domů. Sicker-Tunel se skládá z jednoho kusu o objemu 300 litrů a dvou koncových desek. Více modulů-tunelů lze napojovat do řady za sebe. Hmotnost jednoho kusu vsakovacího tunelu je 11 kg, proto je manipulace velmi snadná. Tunel je uzpůsoben k dlouhodobému zatížení osobním i nákladním automobilem za určitých podmínek.

Koncové desky k Sicker tunelu je nutno dokoupit samostatně, prodávají se v páru.

ROZMĚRY VSAKOVACÍHO TUNELU

Vsakovací tunel Sicker-Tunel | Novaprofi.cz

PODMÍNKY ISTALACE

Vsakovací tunel Sicker-Tunel | Novaprofi.cz

ROZDÍL MEZI ŠTĚRKOVÝM VSAKEM A VSAKOVACÍMI BLOKY

Vsakovací tunel Sicker-Tunel | Novaprofi.cz

Na obrázcích můžete porovnat jaký je rozdíl u štěrkového vsakuvsakovacího bloku. Jen je tu pár rozdílu, obrázek je vytvořen pro zasakování dešťové vody u budovy, která má mnohonásobně větší odvodňovací plochu než rodinný dům. Jsou použity vsakovací boxy Sicker-box, které se dají skládat na sebe, což u vsakovacího tunelu nelze, ten může být jen v řadě za sebou, proto jeho využití je doporučeno u rodinných domů. Obrázek je vytvořen záměrně pro tak velkou budovu, aby bylo vidět toho velkého rozdílu ve výkopových prací, které jsou u štěrkového vsaku 3x větší než u vsakovacích modulů, ale vsakovací objem je srovnatelný. Příklad: Na obrázku je objem vsakovacích boxů zhruba 16 200 litrů u štěrkového vsaku před zasypáním je to 3x víc tudíž 48 600 litrů, po zasypání štěrkem je to +/- 16 200 litrů. Ve výsledku u štěrkového vsaku je to více výkopových prací, více zeminy na odvoz, přívoz několika tun štěrku a celkově více vynaložené práce.

GRAF | Novaprofi.cz

Firma GRAF disponuje více ne padesátiletou zkušeností na vývoji a výrobě kvalitních umělohmotných produktů. V oblasti plastových sběrných nádrží na dešťovou vodu, jsou jedničkou na německém trhu. Díky jednomu z nejobsáhlejších dodavatelských programů jsou schopni Vám nabídnout zařízení na dešťovou vodu vhodná pro jakoukoliv oblast použití.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz